Apartamento En Sangil
Apartamento En Sangil San Gil o powierzchni 86 m² cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Centro Comercial El Puente w odległości 25 min spacerem, gdzie goście mogą robić zakupy. Wi-Fi dostępne dla gości biznesowych lub rekreacyjnych.
Park leśny El Gallineral znajduje się 3 km od apartamentu, a Parque La Libertad 2 km od niego. Apartament jest zaledwie 25 min spacerem od centrum miasta. Gruta leży w odległości 30-minutowego spaceru stąd.
Apartamento En Sangil oferuje 2 łazienki.
Obiekt noclegowy jest wyposażony w kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento En Sangil obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento En Sangil oferuje kuchnię. - ❓
Czy w Apartamento En Sangil jest pralnia?
Apartamento En Sangil oferuje pralkę.